KONST / Litografier / Färglitografier 12779439
nr 1277 9439
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografier, 2 st, Musikstund. Signerade. Motivet: 45x35-55 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:38:12
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr